Malý fotbal - Dvůr Králové nad Labem
menu_01 menu_02 menu_03 menu_04 news team liga hriste pravidla galerie kontakty rozhodci angazma historie gbook
Tabulka A
P K B
1 ManŽdírnice United 30
2 FC Balon v Labi 18
3 Lokomotiva UČKO 12
4 Piškotky Doubravice 9
5 FC 4 Promile 0
Tabulka B
P K B
1 FK Vlčice 30
2 Kousci Laušmanovi 21
3 Milani na chmelu 21
4 AC Sparta Podharť 6
5 Melody Boys 3

Facebook


BlueBoard.cz
BlueBoard.cz
BlueBoard.cz

Rozlosování zápasů
Kolo Domácí Hosté Sudí Termín Výsledek
1 Piškotky Doubravice FC Balon v Labi Kousci Laušmanovi 08.05. - 13:00 3 : 7 (2 : 2)
1 Kousci Laušmanovi Melody Boys FC Balon v Labi 12.05. - 18:30 11 : 2 (7 : 2)
1 FC 4 Promile Lokomotiva UČKO Milani na chmelu 12.05. - 19:00 0 : 3 (K)
1 FK Vlčice Milani na chmelu ManŽdírnice United 14.05. - 18:30 4 : 1 (2 : 1)
1 AC Sparta Podharť ManŽdírnice United Lokomotiva UČKO 21.05. - 15:55 1 : 9 (1 : 3)
2 ManŽdírnice United Lokomotiva UČKO FK Vlčice 19.05. - 18:50 14 : 2 (9 : 0)
2 Kousci Laušmanovi Piškotky Doubravice Melody Boys 19.05. - 19:15 10 : 3 (4 : 1)
2 Melody Boys FK Vlčice Piškotky Doubravice 21.05. - 16:00 2 : 3 (0 : 1)
2 Milani na chmelu AC Sparta Podharť FC 4 Promile 26.05. - 17:55 12 : 4 (3 : 1)
2 FC Balon v Labi FC 4 Promile AC Sparta Podharť 28.05. - 00:00 3 : 0 (K)
3 Lokomotiva UČKO FK Vlčice AC Sparta Podharť 26.05. - 19:00 3 : 5 (1 : 2)
3 FC Balon v Labi ManŽdírnice United Kousci Laušmanovi 28.05. - 19:00 0 : 4 (0 : 2)
3 FC 4 Promile Piškotky Doubravice Milani na chmelu 04.06. - 00:00 0 : 3 (K)
3 AC Sparta Podharť Kousci Laušmanovi FC Balon v Labi 04.06. - 14:00 8 : 13 (2 : 7)
3 Melody Boys Milani na chmelu Lokomotiva UČKO 04.06. - 18:00 2 : 4 (1 : 2)
4 Piškotky Doubravice Lokomotiva UČKO Melody Boys 02.06. - 19:00 5 : 4 (2 : 2)
4 FK Vlčice AC Sparta Podharť ManŽdírnice United 06.06. - 18:30 11 : 6 (5 : 2)
4 ManŽdírnice United FC 4 Promile FK Vlčice 11.06. - 00:00 3 : 0 (K)
4 Melody Boys FC Balon v Labi Piškotky Doubravice 11.06. - 18:00 0 : 3 (K)
4 Kousci Laušmanovi Milani na chmelu FC 4 Promile 11.06. - 18:00 1 : 4 (1 : 2)
5 Piškotky Doubravice ManŽdírnice United Milani na chmelu 08.06. - 19:05 2 : 8 (1 : 3)
5 FK Vlčice Kousci Laušmanovi ManŽdírnice United 13.06. - 18:45 2 : 0 (1 : 0)
5 Lokomotiva UČKO FC Balon v Labi Kousci Laušmanovi 16.06. - 19:00 3 : 7 (0 : 5)
5 FC 4 Promile Milani na chmelu FC Balon v Labi 18.06. - 00:00 0 : 3 (K)
5 AC Sparta Podharť Melody Boys Piškotky Doubravice 18.06. - 18:00 9 : 4 (3 : 1)
6 Milani na chmelu FK Vlčice Lokomotiva UČKO 18.06. - 19:00 3 : 10 (0 : 4)
6 FC Balon v Labi Piškotky Doubravice Melody Boys 21.06. - 20:00 11 : 1 (4 : 1)
6 ManŽdírnice United AC Sparta Podharť FK Vlčice 23.06. - 19:00 3 : 0 (K)
6 Lokomotiva UČKO FC 4 Promile AC Sparta Podharť 25.06. - 00:00 3 : 0 (K)
6 Melody Boys Kousci Laušmanovi FC 4 Promile 25.06. - 18:00 2 : 4 (0 : 2)
7 FC 4 Promile FC Balon v Labi Kousci Laušmanovi 19.06. - 00:00 0 : 3 (K)
7 Piškotky Doubravice Kousci Laušmanovi AC Sparta Podharť 23.06. - 19:30 3 : 9 (1 : 3)
7 Lokomotiva UČKO ManŽdírnice United Milani na chmelu 23.06. - 19:30 1 : 5 (0 : 4)
7 AC Sparta Podharť Milani na chmelu FC 4 Promile 25.06. - 18:30 3 : 6 (2 : 2)
7 FK Vlčice Melody Boys ManŽdírnice United 02.07. - 18:30 10 : 4 (6 : 2)
8 Piškotky Doubravice FC 4 Promile FK Vlčice 26.06. - 00:00 3 : 0 (K)
8 FK Vlčice Lokomotiva UČKO ManŽdírnice United 28.06. - 19:00 6 : 2 (4 : 1)
8 ManŽdírnice United FC Balon v Labi FK Vlčice 30.06. - 19:00 3 : 1 (1 : 0)
8 Milani na chmelu Melody Boys Lokomotiva UČKO 09.07. - 16:55 3 : 2 (2 : 1)
8 Kousci Laušmanovi AC Sparta Podharť FC Balon v Labi 09.07. - 18:00 5 : 4 (3 : 3)
9 Lokomotiva UČKO Piškotky Doubravice Kousci Laušmanovi 09.07. - 19:15 5 : 2 (2 : 1)
9 FC 4 Promile ManŽdírnice United Melody Boys 16.07. - 00:00 0 : 3 (K)
9 FC Balon v Labi Melody Boys FC 4 Promile 16.07. - 17:00 3 : 6 (2 : 3)
9 AC Sparta Podharť FK Vlčice Milani na chmelu 16.07. - 17:00 5 : 12 (2 : 7)
9 Milani na chmelu Kousci Laušmanovi Piškotky Doubravice 16.07. - 18:15 2 : 13 (1 : 7)
10 ManŽdírnice United Piškotky Doubravice FK Vlčice 16.07. - 18:30 9 : 2 (4 : 0)
10 Milani na chmelu FC 4 Promile Piškotky Doubravice 23.07. - 00:00 3 : 0 (K)
10 FC Balon v Labi Lokomotiva UČKO AC Sparta Podharť 23.07. - 00:00 0 : 3 (K)
10 Kousci Laušmanovi FK Vlčice FC Balon v Labi 23.07. - 00:00 0 : 3 (K)
10 Melody Boys AC Sparta Podharť Lokomotiva UČKO 23.07. - 17:00 1 : 7 (0 : 5)
Čtvrtfinále Milani na chmelu FC Balon v Labi FC 4 Promile 30.07. - 17:50 5 : 2 (4 : 0)
Čtvrtfinále Kousci Laušmanovi Lokomotiva UČKO FC 4 Promile 30.07. - 19:00 20 : 1 (8 : 0)
Čtvrtfinále FK Vlčice Piškotky Doubravice FC 4 Promile 30.07. - 19:00 4 : 2 (1 : 0)
Čtvrtfinále Piškotky Doubravice FK Vlčice FC 4 Promile 06.08. - 19:00 4 : 11 (1 : 3)
Čtvrtfinále Lokomotiva UČKO Kousci Laušmanovi FC 4 Promile 13.08. - 00:00 0 : 3 (K)
Čtvrtfinále FC Balon v Labi Milani na chmelu FC 4 Promile 13.08. - 13:00 3 : 2 (1 : 1)
Čtvrtfinále ManŽdírnice United AC Sparta Podharť FC 4 Promile 13.08. - 18:00 2 : 2 (1 : 1)
Čtvrtfinále AC Sparta Podharť ManŽdírnice United FC 4 Promile 15.08. - 18:45 5 : 10 (2 : 6)
Semifinále FK Vlčice Milani na chmelu FC 4 Promile 27.08. - 18:30 7 : 0 (1 : 0)
Semifinále ManŽdírnice United Kousci Laušmanovi FC 4 Promile 01.09. - 18:30 5 : 4 (2 : 0)
Semifinále Milani na chmelu FK Vlčice FC 4 Promile 03.09. - 17:30 3 : 7 (3 : 3)
Semifinále Kousci Laušmanovi ManŽdírnice United FC 4 Promile 03.09. - 18:45 1 : 5 (0 : 1)
Finále AC Sparta Podharť Piškotky Doubravice FC 4 Promile 10.09. - 13:30 13 : 4 (5 : 1)
Finále Kousci Laušmanovi Milani na chmelu FC 4 Promile 10.09. - 15:00 11 : 3 (4 : 2)
Finále ManŽdírnice United FK Vlčice FC 4 Promile 10.09. - 17:00 6 : 10 (1 : 6)
© Autor rad, grafika Montezuma3.