Malý fotbal - Dvůr Králové nad Labem
menu_01 menu_02 menu_03 menu_04 news team liga hriste pravidla galerie kontakty rozhodci angazma historie gbook
Tabulka A
P K B
1 FK Vlčice 30
2 Milani na chmelu 21
3 AC Sparta Podharť 19
4 Piškotky Doubravice 10
5 Melody Boys 9
6 ManŽdírnice United 0
Tabulka B
P K B

Facebook


BlueBoard.cz
BlueBoard.cz
BlueBoard.cz

Rozlosování zápasů
Kolo Domácí Hosté Sudí Termín Výsledek
1 AC Sparta Podharť Milani na chmelu Piškotky Doubravice 07.05. - 18:30 3 : 2 (1 : 2)
1 ManŽdírnice United Piškotky Doubravice FK Vlčice 11.05. - 18:30 6 : 7 (3 : 4)
1 FK Vlčice Melody Boys ManŽdírnice United 20.05. - 18:00 3 : 1 (3 : 0)
2 Melody Boys AC Sparta Podharť Milani na chmelu 25.05. - 19:00 3 : 11 (3 : 4)
2 Milani na chmelu ManŽdírnice United Melody Boys 27.05. - 18:15 3 : 0 (K)
2 Piškotky Doubravice FK Vlčice AC Sparta Podharť 27.05. - 18:30 1 : 8 (1 : 3)
3 ManŽdírnice United Melody Boys FK Vlčice 21.05. - 00:00 0 : 3 (K)
3 Piškotky Doubravice Milani na chmelu AC Sparta Podharť 01.06. - 19:15 2 : 9 (2 : 3)
3 AC Sparta Podharť FK Vlčice Piškotky Doubravice 03.06. - 18:30 8 : 11 (4 : 5)
4 AC Sparta Podharť ManŽdírnice United FK Vlčice 28.05. - 00:00 3 : 0 (K)
4 Melody Boys Piškotky Doubravice Milani na chmelu 10.06. - 10:15 5 : 2 (1 : 2)
4 Milani na chmelu FK Vlčice Melody Boys 10.06. - 19:00 1 : 13 (0 : 5)
5 FK Vlčice ManŽdírnice United Milani na chmelu 04.06. - 00:00 3 : 0 (K)
5 Melody Boys Milani na chmelu ManŽdírnice United 17.06. - 18:00 0 : 5 (0 : 1)
5 Piškotky Doubravice AC Sparta Podharť FK Vlčice 17.06. - 19:00 0 : 7 (0 : 3)
6 Piškotky Doubravice ManŽdírnice United AC Sparta Podharť 11.06. - 00:00 3 : 0 (K)
6 Melody Boys FK Vlčice Milani na chmelu 24.06. - 17:00 2 : 5 (1 : 5)
6 Milani na chmelu AC Sparta Podharť Melody Boys 24.06. - 18:45 5 : 0 (2 : 0)
7 FK Vlčice Piškotky Doubravice ManŽdírnice United 18.06. - 00:00 10 : 0 (4 : 0)
7 AC Sparta Podharť Melody Boys Piškotky Doubravice 18.06. - 00:00 3 : 0 (K)
7 ManŽdírnice United Milani na chmelu FK Vlčice 18.06. - 00:00 0 : 3 (K)
8 FK Vlčice AC Sparta Podharť ManŽdírnice United 25.06. - 00:00 3 : 0 (K)
8 Melody Boys ManŽdírnice United Milani na chmelu 25.06. - 00:00 3 : 0 (K)
8 Milani na chmelu Piškotky Doubravice Melody Boys 08.07. - 19:00 7 : 2 (2 : 2)
9 FK Vlčice Milani na chmelu ManŽdírnice United 3 : 2 (2 : 1)
9 ManŽdírnice United AC Sparta Podharť FK Vlčice 02.07. - 00:00 0 : 3 (K)
9 Piškotky Doubravice Melody Boys AC Sparta Podharť 22.07. - 15:00 3 : 2 (2 : 0)
10 ManŽdírnice United FK Vlčice AC Sparta Podharť 09.07. - 00:00 0 : 3 (K)
10 AC Sparta Podharť Piškotky Doubravice ManŽdírnice United 22.07. - 19:00 8 : 8 (5 : 5)
10 Milani na chmelu Melody Boys FK Vlčice 29.07. - 19:00 5 : 3 (3 : 1)
Čtvrtfinále Piškotky Doubravice Melody Boys ManŽdírnice United 05.08. - 19:00 3 : 3 (1 : 0)
Čtvrtfinále Melody Boys Piškotky Doubravice ManŽdírnice United 12.08. - 18:00 3 : 1 (2 : 0)
Semifinále Milani na chmelu AC Sparta Podharť ManŽdírnice United 23.08. - 18:30 5 : 3 (2 : 2)
Semifinále FK Vlčice Melody Boys ManŽdírnice United 26.08. - 18:00 5 : 0 (2 : 0)
Semifinále AC Sparta Podharť Milani na chmelu ManŽdírnice United 31.08. - 18:30 4 : 7 (1 : 1)
Semifinále Melody Boys FK Vlčice ManŽdírnice United 02.09. - 17:00 2 : 9 (1 : 4)
Finále AC Sparta Podharť Melody Boys ManŽdírnice United 09.09. - 13:30 10 : 1 (4 : 1)
Finále FK Vlčice Milani na chmelu ManŽdírnice United 09.09. - 15:00 4 : 5 (2 : 1)
© Autor rad, grafika Montezuma3.